Čas na serveru 05:18:37

Camille Jean-Baptiste COROT - připsáno
Krajina podle Corota

Id: 430301

Krajina podle Corota

  •  / Krajina podle Corota / Camille Jean-Baptiste COROT - připsáno

olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, malba místy poškozená

zobrazeno: 3465x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 51