Dívka s růží
Id: 247305
olej/plátno, rozměr 57 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, lehce poškozený rám, stav viz foto,po
zobrazeno: 1054x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
22 000 Kč