Čas na serveru 11:32:18

Cyril Bouda
Konvolut dvou kusů

Id: 72038

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Cyril Bouda

litografie/papír, 1) rozměr ve výřezu 22,5 x 26,5 cm a 2) rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, vše signováno, číslováno, věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1293x

Vyvolávací cena:

6.4.2017, 22:14:00

30.3.2017 11:40 2 500 Kč