Čas na serveru 17:08:05

Cyril Bouda
Mládenec

Id: 268605

Mládenec

  •  / Mládenec / Cyril Bouda
  •  / Mládenec / Cyril Bouda
  •  / Mládenec / Cyril Bouda

akvarel/papír, rozměr viditelný 23 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1188x

Vyvolávací cena:
1 800

8 000