Čas na serveru 09:32:52

Cyril Bouda
Praha

Id: 40807

Praha

  •  / Praha / Cyril Bouda
  •  / Praha / Cyril Bouda
  •  / Praha / Cyril Bouda
  •  / Praha / Cyril Bouda

litografie/papír, č. 95/100 III., rozměr ve výřezu 31 x 65 cm, signováno vpravo dole, věnování, datováno 1973, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2416x

Vyvolávací cena:
3 200