Čas na serveru 22:02:42

Drahoslav Šolta
Karlův most

Id: 406401

Karlův most

  •  / Karlův most / Drahoslav Šolta

akryl/plátno, rozměr 90 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorskými razítky

zobrazeno: 1863x

Vyvolávací cena:

11 500