Čas na serveru 20:46:45

Drahoslav Šolta
Zátiší s tulipány

Id: 406404

Zátiší s tulipány

  •  / Zátiší s tulipány / Drahoslav Šolta

akryl/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorskými razítky

zobrazeno: 349x

Vyvolávací cena:

4 700