Čas na serveru 20:21:29

Dušan Kadlec
Smutek

Id: 316305

Smutek

  •  / Smutek / Dušan Kadlec
  •  / Smutek / Dušan Kadlec
  •  / Smutek / Dušan Kadlec
  •  / Smutek / Dušan Kadlec
  •  / Smutek / Dušan Kadlec

olej/plátno, rozměr 76 x 50 cm, neznačeno, v rozích zvlněné plátno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1198x

Vyvolávací cena:

8 505