Čas na serveru 07:01:06

Edmont Le Poittevin
Pasáček

Id: 80404

Pasáček

  •  / Pasáček / Edmont Le Poittevin

olej/plátno, rozměr 23,5 x 31,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, vlevo dole datace, v minulosti restaurováno, rentoilováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2381x

Vyvolávací cena:

9 000