Čas na serveru 06:10:44

Eduard Boehm
Cesta sněhem

Id: 288601

Cesta sněhem

  •  / Cesta sněhem / Eduard Boehm

olej/dřevěná deska, rozměr 31 x 25 cm, značeno vlevo dole, mírně poškozený rám

zobrazeno: 5072x

Vyvolávací cena:
3 800

18 000