Čas na serveru 15:52:28

Emanuel Famíra
Na rohu ulice

Id: 79901

Na rohu ulice

  •  / Na rohu ulice / Emanuel Famíra

olej/plátno/deska, rozměr 24 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, oděrky na rámu

zobrazeno: 1303x

Vyvolávací cena: