Čas na serveru 23:23:32

Emanuel Frinta
Svlékání

Id: 952

Svlékání

  •  / Svlékání / Emanuel Frinta

kolorovaná kresba/papír, rozměr 19,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole E. Frinta, datováno 7. II. 27, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění

zobrazeno: 2821x

Vyvolávací cena:

3 100