Čas na serveru 05:09:09

Emanuel Pryl
Kubistický motiv

Id: 324906

Kubistický motiv

  •  / Kubistický motiv / Emanuel Pryl

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené původní olištování

zobrazeno: 1473x

Vyvolávací cena:

10 300