Čas na serveru 07:02:59

Emanuel Pryl
Kubistický motiv

Id: 324906

Kubistický motiv

  •  / Kubistický motiv / Emanuel Pryl

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené původní olištování

zobrazeno: 2109x

Vyvolávací cena:

10 300