Čas na serveru 06:09:55

Emil Artur Pitterman - Longen
Sv. Mikuláš

Id: 388805

Sv. Mikuláš

  •  / Sv. Mikuláš / Emil Artur Pitterman - Longen

olej/karton, rozměr 69,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, karton zvlněný

zobrazeno: 2433x

Vyvolávací cena:

74 000

Příhozy: 79