Čas na serveru 13:26:37

Emil Filla
Kletečná

Id: 362302

Kletečná

  •  / Kletečná / Emil Filla
  •  / Kletečná / Emil Filla
  •  / Kletečná / Emil Filla

tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 70 cm, značeno a popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 2420x

Vyvolávací cena:
10 000

60 000