Čas na serveru 11:24:19

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 170001

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Emil Filla

dřevořez/papír, rozměr tisku cca 20 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2165x

Vyvolávací cena:

24 000