Čas na serveru 03:23:11

Emil Filla
Periferie

Id: 260805

Periferie

  •  / Periferie / Emil Filla
  •  / Periferie / Emil Filla
  •  / Periferie / Emil Filla
  •  / Periferie / Emil Filla
  •  / Periferie / Emil Filla
  •  / Periferie / Emil Filla

barevná kresba/uhel/papír, rozměr viditelný 48 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 6364x

Vyvolávací cena:

160 000

Účastníci: 22

Příhozy: 100