Čas na serveru 07:02:05

Emil Filla
Uťatá hlava Medúzy

Id: 375008

Uťatá hlava Medúzy

  •  / Uťatá hlava Medúzy / Emil Filla

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 22 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1875x

Vyvolávací cena:

9 000