Čas na serveru 16:08:31

Emil Filla
Večerní motiv

Id: 375402

Večerní motiv

  •  / Večerní motiv / Emil Filla

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno oděrky na rámu

zobrazeno: 1905x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 63