Čas na serveru 13:21:52

Emil Filla
Ženský akt v lenošce

Id: 289304

Ženský akt v lenošce

  •  / Ženský akt v lenošce / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2243x

Vyvolávací cena:

17 501