Čas na serveru 00:38:43

Emil Kotrba
Z cirku

Id: 912

Z cirku

  •  / Z cirku / Emil Kotrba
  •  / Z cirku / Emil Kotrba
  •  / Z cirku / Emil Kotrba
  •  / Z cirku / Emil Kotrba
  •  / Z cirku / Emil Kotrba

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 54 cm, signováno vlevo dole Emil Kotrba, datováno ´39, poškozená malba odloupnutím, novodobě rámováno

zobrazeno: 3109x

Vyvolávací cena: