Čas na serveru 23:26:11

Emil Schovánek
Dívka u moře

Id: 269404

Dívka u moře

  •  / Dívka u moře / Emil Schovánek

olej/plátno, rozměr 65,5 x 56 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1647x

Vyvolávací cena:

9 500