Čas na serveru 00:54:45

Ester Martinčeková-Šimerová
Hory

Id: 121210

Hory

  •  / Hory / Ester Martinčeková-Šimerová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 33,5 cm, signováno monogramem vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2691x

Vyvolávací cena:

8 000