Čas na serveru 21:19:23

F. Hanuš Hérink
Po sklizni

Id: 101301

Po sklizni

  •  / Po sklizni / F. Hanuš  Hérink

olej/překližka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v ploše značně oloupán

zobrazeno: 3145x

Vyvolávací cena:
500

3 400