Čas na serveru 13:01:46

Ferdinand Engelmüller
Zarostlý rybník

Id: 120801

Zarostlý rybník

  •  / Zarostlý rybník / Ferdinand Engelmüller

olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2221x

Vyvolávací cena:

12 505