Čas na serveru 13:30:54

Ferdinand Hložník
Hlava

Id: 420506

Hlava

  •  / Hlava / Ferdinand Hložník
  •  / Hlava / Ferdinand Hložník
  •  / Hlava / Ferdinand Hložník

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 4849x

Vyvolávací cena:

28 500

Příhozy: 60