Čas na serveru 11:08:01

Ferdinand Kotvald
Les

Id: 84915

Les

  •  / Les / Ferdinand Kotvald
  •  / Les / Ferdinand Kotvald
  •  / Les / Ferdinand Kotvald

olej/plátno, rozměr 61 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1710x

Vyvolávací cena:

10 000