Čas na serveru 01:33:46

Ferdinand Kotvald
Poděbrady v zimě

Id: 72507

Poděbrady v zimě

  •  / Poděbrady v zimě / Ferdinand Kotvald

olej/karton, rozměr 48 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 40, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2325x

Vyvolávací cena:

19 600