Čas na serveru 20:15:07

Filip Milinovský
Zimní hry

Id: 104120

Zimní hry

  •  / Zimní hry / Filip Milinovský

olej/plátno, rozměr 41,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, doporučeno čistit

zobrazeno: 2156x

Vyvolávací cena:

9 300