Čas na serveru 07:13:59

Fjodor Ivanovič Melnikov
Děti s nůší

Id: 86408

Děti s nůší

  •  / Děti s nůší / Fjodor Ivanovič  Melnikov

olej/plátno, rozměr 40 x 45 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, plátno nataženo na novém rámu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1887x

Vyvolávací cena:
1 200

3 600