Čas na serveru 12:17:31

František Bezděk
Na lovu

Id: 337201

Na lovu

  •  / Na lovu / František Bezděk

akvarel/papír, rozměr viditelný 30,5 x 43cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, list zažloutlý v ploše

zobrazeno: 2319x

Vyvolávací cena:

14 000