Čas na serveru 17:05:29

František Bezděk
Šohaj

Id: 98120

Šohaj

  •  / Šohaj / František Bezděk
  •  / Šohaj / František Bezděk
  •  / Šohaj / František Bezděk

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 16 cm, monogram vlevo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 2693x

Vyvolávací cena:
300

950