Čas na serveru 16:15:24

František Bidlo
Karikatura s vidlemi

Id: 60614

Karikatura s vidlemi

  •  / Karikatura s vidlemi / František Bidlo

tuž/ruční papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1149x

Vyvolávací cena:

2 100