Čas na serveru 22:08:18

František Bidlo
Karikatura s vidlemi

Id: 60614

Karikatura s vidlemi

  •  / Karikatura s vidlemi / František Bidlo

tuš/ruční papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1856x

Vyvolávací cena:

2 100