Čas na serveru 13:00:40

František Bílek
Hlava

Id: 1094

Hlava

  •  / Hlava / František Bílek

nesignováno, sádrový reliéf vsazený ve dřevě, rozměr 17,5 x 22 cm, drobně poškozeno viz foto

zobrazeno: 2559x

Vyvolávací cena: