Čas na serveru 22:48:12

František Bílek
Hlava Krista

Id: 433502

Hlava Krista

  •  / Hlava Krista / František Bílek

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 14 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole

zobrazeno: 1262x

Vyvolávací cena:

28 000