Čas na serveru 10:16:26

František Bílek
Konvolut čtyř dřevorytů

Id: 1028

Konvolut čtyř dřevorytů

  •  / Konvolut čtyř dřevorytů / František Bílek

Pomník Komenskému, 31 x 20,5 cm, nesignováno, volně loženo, nerámováno; Pták z pohádky, 13 x 13 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, zaskleno; Klečící, 13,5 x 16 cm, signováno vpravo dole; Velekněz 1914, 16,5 x 9,5 cm, nesignováno; z pozůstalosti významných teoretiků umění, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 3495x

Vyvolávací cena:
800

800

5.6.2014, 20:12:00

5.6.2014 20:09 800 Kč