Čas na serveru 05:18:18

František Bílek
Prémie Umělecké besedy

Id: 202301

Prémie Umělecké besedy

  •  / Prémie Umělecké besedy / František Bílek

pálená hlína, rozměr cca 24 x 17 cm, neznačeno, značně poškozeno, neautorsky přestříkáno na stříbrnou barvu, viz viz foto

zobrazeno: 2081x

Vyvolávací cena:
300