Čas na serveru 10:43:06

František Bílek
Selka

Id: 62201

Selka

  •  / Selka / František Bílek
  •  / Selka / František Bílek
  •  / Selka / František Bílek

kombinovaná technika/lepenka, velikost listu 37 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 1939, zaskleno, odřeniny na rámu, původní stav

zobrazeno: 2442x

Vyvolávací cena:
800