Čas na serveru 04:56:11

František Blažíček
Moje milované Řecko

Id: 89504

Moje milované Řecko

  •  / Moje milované Řecko / František Blažíček

olej/sololit, celková velikost 64 x 75 cm, rám součástí obrazu, signováno vpravo nahoře,datováno, původní stav, získáno přímo od autora

zobrazeno: 1148x

Vyvolávací cena:

9 500