Čas na serveru 01:15:31

František Drtikol
Nad propastí

Id: 23604

Nad propastí

  •  / Nad propastí / František Drtikol

uhel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 9/9 1919, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1601x

Vyvolávací cena:

8 000