Čas na serveru 13:11:21

František Dvořák
V zátoce

Id: 438910

V zátoce

  •  / V zátoce / František Dvořák

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 20 x 34 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 345x

Vyvolávací cena: