Čas na serveru 00:06:38

František Emler
Akt

Id: 106104

Akt

  •  / Akt / František Emler
  •  / Akt / František Emler
  •  / Akt / František Emler

tempera/papír, rozměr 16,5 x 11 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 622x

Vyvolávací cena:
800

2 100