Čas na serveru 12:44:33

František Emler
Bretaň

Id: 119401

Bretaň

  •  / Bretaň / František Emler
  •  / Bretaň / František Emler
  •  / Bretaň / František Emler

tempera/lepenka, rozměr 31 x 41 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2185x

Vyvolávací cena:

8 000