Čas na serveru 15:04:04

František Emler
Gdaňsk

Id: 235602

Gdaňsk

  •  / Gdaňsk / František Emler
  •  / Gdaňsk / František Emler
  •  / Gdaňsk / František Emler

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámování, popsáno na zadní straně,po

zobrazeno: 1538x

Vyvolávací cena:
3 800

38 000

Příhozy: 51