Čas na serveru 11:07:24

František Emler
Krajina u Berounky

Id: 43601

Krajina u Berounky

  •  / Krajina u Berounky / František Emler

tempera/karton, rozměr 35 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, původní rámování, původní stav

zobrazeno: 2130x

Vyvolávací cena: