Čas na serveru 03:32:33

František Emler
Kytice

Id: 1620

Kytice

  •  / Kytice / František Emler
  •  / Kytice / František Emler
  •  / Kytice / František Emler

olej/karton, rozměr 69,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 53, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2023x

Vyvolávací cena:
3 200

3 600