Čas na serveru 13:03:47

František Emler
Kytice v modrém

Id: 243401

Kytice v modrém

  •  / Kytice v modrém / František Emler

olej/lepenka, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 1906x

Vyvolávací cena:

18 000