Čas na serveru 15:54:35

František Emler
Kytice ve váze

Id: 414701

Kytice ve váze

  •  / Kytice ve váze / František Emler

olej/karton, rozměr 69 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 446x

Vyvolávací cena:

25 500