Čas na serveru 17:33:32

František Emler
Lodě na řece

Id: 110514

Lodě na řece

  •  / Lodě na řece / František Emler

olej/sololit, rozměr 31 x 46 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, rám lehce poškozen, PO

zobrazeno: 1517x

Vyvolávací cena:
1 600

5 600