Čas na serveru 17:01:48

František Emler
Na Můstku

Id: 235603

Na Můstku

  •  / Na Můstku / František Emler

olej/tempera/karton, rozměr 95 x 68,5 cm, neznačeno, popsáno a datováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno,po

zobrazeno: 2194x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 75